Siemens HB331S2T
14.999 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
5
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 14.999 TL |
Siemens HB331S2T Satıcı Fiyatları
Siemens HB331S2T iQ100 A Enerji Sınıfı 67 Lt Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: Hünerli Ticaret
14.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
14.999 TL
Güncel Fiyat
14.999 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Siemens HB331S2T Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 5 |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Emaye Tepsi, Hızlı Isıtma, Katalitik Temizleme Sistemi, Kombi Tel Izgara, Universal Tava, Çıkarılabilir Fırın Kapısı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.98 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Açık Kapıda Derinlik | 1010 mm |
| Ağırlık | 32 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Siemens HB331S2T Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |