Siemens HB539E1T
18.266 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 18.266 TL |
Siemens HB539E1T Satıcı Fiyatları
Siemens HB539E1T 8 Programlı Multifonksiyon Ankastre Fırın
Satıcı: NUR-PA
18.266 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
18.266 TL
Güncel Fiyat
18.266 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Siemens HB539E1T Avantajları
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Emaye Tepsi, Gömülebilir Düğmeler, Hızlı Isıtma, Katalitik Temizleme Sistemi, Kombi Tel Izgara, Soğuk Hava Fanı, Teleskopik Ray, Teleskopik Tepsi Rafı, Universal Tava, Çıkarılabilir Fırın Kapısı, Paslanmaz Çelik |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.98 kWh/Çevrim |
| Aynı Anda Pişirebilme | 2 |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Açık Kapıda Derinlik | 1010 mm |
| Ağırlık | 35 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Siemens HB539E1T Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |