Simfer 1242
22.493 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
—
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
598 mm
Yükseklik
860 mm
Derinlik
610 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 22.493 TL |
Simfer 1242 Satıcı Fiyatları
Simfer 1242 3g+1e Elektro Turbo Fırın
En Ucuz
Satıcı: Simfer
22.493 TL
Ücretsiz Kargo
49 dk önce
Simfer 1242 6 Fonksiyon 3G + 1E Beyaz Elektro Turbo Fırın
Satıcı: SİMFER
22.592 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Simfer 6 Fonksiyon 3g + 1e Beyaz Elektro Turbo Fırın
Satıcı: Simfer
24.039 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
22.493 TL
Güncel Fiyat
22.493 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Simfer 1242 Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Solo |
| Gaz Emniyet Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Derin Tepsi, Standart Tepsi, Tel Izgara, Dekoratif Cezve Gözü Aparatı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
OCAK
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 1 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 860 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 610 mm |