Kumtel 662S-40 F
9.430 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
—
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
610 mm
Yükseklik
810 mm
Derinlik
570 mm
Renk
Belirtilmemiş
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 9.430 TL |
Kumtel 662S-40 F Satıcı Fiyatları
Kumtel İnox Tamboy Fırın (662S-40 F)
En Ucuz
Satıcı: BORAKS
9.430 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
9.430 TL
Güncel Fiyat
9.430 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Kumtel 662S-40 F Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Doğalgaz |
| Fırın Tipi | Solo |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Ayarlanabilir Termostat, Üst Isıtıcı |
FIRIN
| Kapak Sayısı | 1 |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Yok |
OCAK
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Siyah, Inox |
| Yükseklik | 810 mm |
| Genişlik | 610 mm |
| Derinlik | 570 mm |
| Ağırlık | 35 kg |