Teka HR 550
25.088 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
65 lt
Fonksiyon
5
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
562 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 25.088 TL |
Teka HR 550 Satıcı Fiyatları
Teka Fırın Hr-550 Bc-B Rustik Fırın
Satıcı: Aktaş Yapı Malzemeleri
25.088 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
25.088 TL
Güncel Fiyat
25.088 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Teka HR 550 Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 5 |
| Hacim | 65 lt |
| Diğer Özellikler | Multifonksiyonel Fırın, Derin Tepsi, İç Izgara, Soğuk Hava Fanı, Teleskopik Ray, Analog Zamanlayıcı, Üst Isıtıcı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
TASARIM
| Özel Tasarım | Retro/Rustik |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 562 mm |