Teka Steak Masters
77.240 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
63 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
537 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 77.240 TL |
Teka Steak Masters Satıcı Fiyatları
TEKA STEAKMASTER Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: Elite Ankastre Göztepe
77.240 TL
Ücretsiz Kargo
3 dk önce
İlk Fiyat
77.240 TL
Güncel Fiyat
77.240 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Teka Steak Masters Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Hacim | 63 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Multifonksiyonel Fırın, Derin Tepsi, Hızlı Isıtma, Sıcak Tutma Fonksiyonu, SoftClose, Et Isısı Ölçer, Hızlı Ön Isıtma, TFT Ekran, 3 Katlı Cam Kapak |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.77 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Yok |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 537 mm |
| Ağırlık | 40 kg |