Teka SteakMaster
63.114 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
70 lt
Fonksiyon
20
Enerji Sınıfı
A+
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
537 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 63.114 TL |
Teka SteakMaster Satıcı Fiyatları
Teka Steakmaster Siyah Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: ACARLAR ONLINE
70.194 TL
1 saat önce
Steakmaster Bk Ss Steakmaster Multifonksiyonel Pirolitik Fırın
En Ucuz
Satıcı: SHT YAPI
63.114 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Teka Steak Master Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: Evimankastre
68.080 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
Teka Steakmaster Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: Dijital Ankastre
74.800 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Teka Steak Master Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: FİESTA ANKASTRE
76.094 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
İlk Fiyat
63.114 TL
Güncel Fiyat
63.114 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Teka SteakMaster Avantajları
- 70 litre geniş iç hacim
- 20 farklı pişirme fonksiyonu
- A+ enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 20 |
| Hacim | 70 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Multifonksiyonel Fırın, Hızlı Isıtma, Sıcak Tutma Fonksiyonu, Dijital Programlanabilir TFT Ekran, Dokunmatik Kontrol, Drop Down Maxi Izgara, Dual Clean Temizleme Sistemi, Düşük Isıda Pişirme, Eco Sıcak Hava, Et Isısı Ölçer, Hızlı Soğutma Fanı, Otomatik Bağlantı Kesme Güvenlik Sistemi, Otomatik Ön Isıtma, Soğuk Kapak Sistemi, Yavaş Kapanma Sistemi, 1 Adet Derin Tepsi, 2 Kademeli Teleskopik Ray, 2 LED Lamba, 3'Lü Cam Çıkarılabilir Özelliği, 700 Derceye Kadar Çıkabilen Grill Fonksiyon |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Enerji Tüketimi | 0.87 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 537 mm |
| Ağırlık | 37 kg |