Vestel SF 7310 G
24.521 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
65 lt
Fonksiyon
4
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 24.521 TL |
Vestel SF 7310 G Satıcı Fiyatları
Vestel SF 7310 G 65 LT Turbo Ocaklı Solo Fırın
Satıcı: teknovia
24.521 TL
Ücretsiz Kargo
43 dk önce
İlk Fiyat
24.521 TL
Güncel Fiyat
24.521 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Vestel SF 7310 G Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
Dezavantajları
- 4 fonksiyon sayısı sınırlı olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Elektrikli, LPG |
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 4 |
| Hacim | 65 lt |
| Gaz Emniyet Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Cam Üst Kapak, Derin Tepsi, İç Izgara, Yoğurt ve Ekmek Yapma Fonksiyonu, Sığ Tepsi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Izgara | Var |
OCAK
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 1 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Ağırlık | 40 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Vestel SF 7310 G Solo Fırın Kullanım Kılavuzu |