Vestel SF 84001 G DG
24.749 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
66 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 24.749 TL |
Vestel SF 84001 G DG Satıcı Fiyatları
Vestel SF 84001 G DG 66 LT Ocaklı Solo Fırın
En Ucuz
Satıcı: VestelKurumsalMağaza
24.749 TL
Ücretsiz Kargo
52 dk önce
Vestel SF 84001 G DG 4 Gözü Gazlı A Enerji Sınıfı Solo Fırın
Satıcı: Vestel Kurumsal Mağaza
27.499 TL
Ücretsiz Kargo
3 saat önce
İlk Fiyat
24.749 TL
Güncel Fiyat
24.749 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Vestel SF 84001 G DG Avantajları
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Doğalgaz |
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 66 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Derin Tepsi, İç Izgara, Yoğurt ve Ekmek Yapma Fonksiyonu, Börek Yapma Fonksiyonu, Cezvelik/Kahve Adaptörü, Çift Camlı Kapak, Elektroturbo Fırın, Sığ Tepsi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.78 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Yok |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Yok |
OCAK
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Vestel SF 84001 G DG Solo Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Vestel SF 84001 G DG Solo Fırın Kullanım Kılavuzu |