Vestel SF 8401 G DG
25.649 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
66 lt
Fonksiyon
7
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 25.649 TL |
Vestel SF 8401 G DG Satıcı Fiyatları
Vestel SF 8401 G DG 66 LT Ocaklı Solo Fırın
En Ucuz
Satıcı: VestelKurumsalMağaza
25.649 TL
Ücretsiz Kargo
50 dk önce
Vestel Sf 8401 G Dg Solo Fırın - Gri
Satıcı: Vestel Kurumsal Mağaza
28.499 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Vestel SF 8401 G DG Solo Fırın
Satıcı: Vestel Kurumsal Mağaza
28.499 TL
Ücretsiz Kargo
3 saat önce
İlk Fiyat
25.649 TL
Güncel Fiyat
25.649 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Vestel SF 8401 G DG Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Doğalgaz |
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 7 |
| Hacim | 66 lt |
| Gaz Emniyet Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Cam Üst Kapak, Derin Tepsi, İç Izgara, Yoğurt ve Ekmek Yapma Fonksiyonu, Buharlı Temizleme, Cezvelik/Kahve Adaptörü, Elektroturbo Fırın, Sığ Tepsi, Üst Isıtıcı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.88 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Yok |
OCAK
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Ağırlık | 44 kg |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | VESTEL SF 8401 G DG Solo Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | VESTEL SF 8401 G DG Solo Fırın Kullanım Kılavuzu |