HP OMEN Gaming 16-ap0012nta10 (C12CGEAA10)
86.939 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Pro W
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta10 (C12CGEAA10) Satıcı Fiyatları
86.939 TL Ücretsiz Kargo 44 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA10 AMD Ryzen AI 9-365 16GB 1TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 WQXGA 240Hz IPS C12CGEAA10 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
89.490 TL Ücretsiz Kargo 57 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA10 Amd Ryzen Aı 9-365 16GB 1tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA10 - 1 TB - 16 GB Satıcı: elimar
92.149 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Hp Omen 16-AP0012NTA10 AMD Ryzen AI 9-365 16GB 1TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA10 Satıcı: Arez Teknoloji
92.676 TL Ücretsiz Kargo 24 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA10 Amd Ryzen Aı 9-365 16GB 1tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA10 - 1 TB - 16 GB Satıcı: Arez Teknoloji
92.876 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
93.787 TL Ücretsiz Kargo 33 dk önce
İlk Fiyat 82.449 TL
Güncel Fiyat 86.939 TL
Fiyat Değişimi %5.4 artış
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta10 (C12CGEAA10) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • Bluetooth 5.3 ile hızlı kablosuz bağlantı
Ürün Serisi16-ap000
İşletim SistemiWindows 11 Pro
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık23.7 mm
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
İşlemci Temel Frekans2.00 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.00 GHz
Transistör Mesafesi4 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)28 W
BELLEK
Bellek (RAM)16 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.3
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6E (802.11ax)
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 880M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz