HP OMEN Gaming 16-ap0012nta40 (C12CGEAA40)
100.943 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Pro W
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta40 (C12CGEAA40) Satıcı Fiyatları
100.943 TL Ücretsiz Kargo 35 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA40 AMD Ryzen AI 9-365 16GB 4TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 WQXGA 240Hz IPS C12CGEAA40 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
103.904 TL Ücretsiz Kargo 48 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA40 Amd Ryzen Aı 9-365 16GB 4tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA40 - 4 TB - 16 GB Satıcı: elimar
106.699 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Hp Omen 16-AP0012NTA40 AMD Ryzen AI 9-365 16GB 4TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA40 Satıcı: Arez Teknoloji
107.602 TL Ücretsiz Kargo 9 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA40 Amd Ryzen Aı 9-365 16GB 4tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA40 - 4 TB - 16 GB Satıcı: Arez Teknoloji
107.836 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
108.894 TL Ücretsiz Kargo 37 dk önce
İlk Fiyat 96.735 TL
Güncel Fiyat 100.943 TL
Fiyat Değişimi %4.4 artış
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta40 (C12CGEAA40) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 10 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 4000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ürün Serisi16-ap000
İşletim SistemiWindows 11 Pro
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık23.7 mm
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
İşlemci Temel Frekans2.00 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.00 GHz
Transistör Mesafesi4 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)28 W
BELLEK
Bellek (RAM)16 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu4 TB
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 880M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz