HP OMEN Gaming 16-ap0012nta44 (C12CGEAA44)
103.744 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)32
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta44 (C12CGEAA44) Satıcı Fiyatları
103.745 TL Ücretsiz Kargo 47 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA44 AMD Ryzen AI 9-365 32GB 4TB SSD RTX5070 Freedos 16u0022 WQXGA 240Hz IPS C12CGEAA44 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
106.788 TL Ücretsiz Kargo 45 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA44 AMD Ryzen AI 9-365 32GB 4TB SSD RTX5070 Freedos 16u0022 WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA44 Satıcı: Arez Teknoloji
110.588 TL Ücretsiz Kargo 23 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA44 Amd Ryzen Aı 9-365 32GB 4tb SSD RTX5070 Freedos 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA44 - 4 TB - 32 GB Satıcı: Arez Teknoloji
110.829 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
111.916 TL Ücretsiz Kargo 46 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA44 Amd Ryzen Aı 9-365 32GB 4tb SSD RTX5070 Freedos 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA44 - 4 TB - 32 GB Satıcı: elimar
117.369 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 99.532 TL
Güncel Fiyat 103.744 TL
Fiyat Değişimi %4.2 artış
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta44 (C12CGEAA44) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık23.7 mm
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
İşlemci Temel Frekans2.00 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.00 GHz
Transistör Mesafesi4 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)28 W
BELLEK
Bellek (RAM)32 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 880M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz