HP OMEN Gaming 16-ap0012nta11 (C12CGEAA11)
92.540 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)32
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Pro W
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta11 (C12CGEAA11) Satıcı Fiyatları
92.541 TL Ücretsiz Kargo 42 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA11 AMD Ryzen AI 9-365 32GB 1TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 WQXGA 240Hz IPS C12CGEAA11 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
92.874 TL Ücretsiz Kargo 40 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA11 AMD Ryzen AI 9-365 32GB 1TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA11 Satıcı: Arez Teknoloji
98.647 TL Ücretsiz Kargo 8 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA11 Amd Ryzen Aı 9-365 32GB 1tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA11 - 1 TB - 32 GB Satıcı: Arez Teknoloji
98.860 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
99.830 TL Ücretsiz Kargo 33 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA11 Amd Ryzen Aı 9-365 32GB 1tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA11 - 1 TB - 32 GB Satıcı: elimar
101.849 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 96.029 TL
Güncel Fiyat 92.540 TL
Fiyat Değişimi %3.6 düşüş
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta11 (C12CGEAA11) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • Bluetooth 5.3 ile hızlı kablosuz bağlantı
Ürün Serisi16-ap000
İşletim SistemiWindows 11 Pro
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık23.7 mm
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
İşlemci Temel Frekans2.00 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.00 GHz
Transistör Mesafesi4 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)28 W
BELLEK
Bellek (RAM)32 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Bellek TürüDDR5
Mevcut Bellek Düzeni2 x 16 GB
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.3
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6E (802.11ax)
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 880M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz