HP OMEN Gaming 16-ap0012nta42 (C12CGEAA42)
132.872 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)64
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Pro W
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta42 (C12CGEAA42) Satıcı Fiyatları
132.873 TL Ücretsiz Kargo 50 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA42 AMD Ryzen AI 9-365 64GB 4TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 WQXGA 240Hz IPS C12CGEAA42 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
136.771 TL Ücretsiz Kargo 49 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA42 Amd Ryzen Aı 9-365 64GB 4tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA42 - 4 TB - 64 GB Satıcı: elimar
140.649 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Hp Omen 16-AP0012NTA42 AMD Ryzen AI 9-365 64GB 4TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA42 Satıcı: Arez Teknoloji
141.635 TL Ücretsiz Kargo 16 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA42 Amd Ryzen Aı 9-365 64GB 4tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA42 - 4 TB - 64 GB Satıcı: Arez Teknoloji
141.946 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
143.338 TL Ücretsiz Kargo 28 dk önce
İlk Fiyat 126.944 TL
Güncel Fiyat 132.872 TL
Fiyat Değişimi %4.7 artış
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta42 (C12CGEAA42) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 64 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık23.7 mm
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
İşlemci Temel Frekans2.00 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.00 GHz
Transistör Mesafesi4 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)28 W
BELLEK
Bellek (RAM)64 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 880M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz