HP OMEN Gaming 16-ap0012nta14 (C12CGEAA14)
89.740 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)32
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta14 (C12CGEAA14) Satıcı Fiyatları
89.740 TL Ücretsiz Kargo 48 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA14 AMD Ryzen AI 9-365 32GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16u0022 WQXGA 240Hz IPS C12CGEAA14 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
92.373 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Hp Omen 16-AP0012NTA14 AMD Ryzen AI 9-365 32GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16u0022 WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA14 Satıcı: Arez Teknoloji
95.661 TL Ücretsiz Kargo 35 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA14 Amd Ryzen Aı 9-365 32GB 1tb SSD RTX5070 Freedos 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA14 - 1 TB - 32 GB Satıcı: Arez Teknoloji
95.868 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
96.808 TL Ücretsiz Kargo 47 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA14 Amd Ryzen Aı 9-365 32GB 1tb SSD RTX5070 Freedos 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA14 - 1 TB - 32 GB Satıcı: elimar
İlk Fiyat 94.089 TL
Güncel Fiyat 89.740 TL
Fiyat Değişimi %4.6 düşüş
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta14 (C12CGEAA14) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ürün Serisi16-ap000
İşletim SistemiFreeDOS
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık23.7 mm
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
İşlemci Temel Frekans2.00 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.00 GHz
Transistör Mesafesi4 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)28 W
BELLEK
Bellek (RAM)32 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 880M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz