HP OMEN Gaming 16-ap0012nta27 (C12CGEAA27)
121.109 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)64
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Pro W
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta27 (C12CGEAA27) Satıcı Fiyatları
121.109 TL Ücretsiz Kargo 51 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA27 AMD Ryzen AI 9-365 64GB 2TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 WQXGA 240Hz IPS C12CGEAA27 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
124.662 TL Ücretsiz Kargo 34 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA27 Amd Ryzen Aı 9-365 64GB 2tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA27 - 2 TB - 64 GB Satıcı: elimar
129.009 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Hp Omen 16-AP0012NTA27 AMD Ryzen AI 9-365 64GB 2TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA27 Satıcı: Arez Teknoloji
129.097 TL Ücretsiz Kargo 4 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA27 Amd Ryzen Aı 9-365 64GB 2tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA27 - 2 TB - 64 GB Satıcı: Arez Teknoloji
129.380 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
130.648 TL Ücretsiz Kargo 38 dk önce
İlk Fiyat 118.339 TL
Güncel Fiyat 121.109 TL
Fiyat Değişimi %2.3 artış
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta27 (C12CGEAA27) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 64 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık23.7 mm
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
İşlemci Temel Frekans2.00 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.00 GHz
Transistör Mesafesi4 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)28 W
BELLEK
Bellek (RAM)64 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 880M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz