HP OMEN Gaming 16-ap0012nta29 (C12CGEAA29)
91.980 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)32
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta29 (C12CGEAA29) Satıcı Fiyatları
91.981 TL Ücretsiz Kargo 45 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA29 AMD Ryzen AI 9-365 32GB 2TB SSD RTX5070 Freedos 16u0022 WQXGA 240Hz IPS C12CGEAA29 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
92.312 TL Ücretsiz Kargo 43 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA29 AMD Ryzen AI 9-365 32GB 2TB SSD RTX5070 Freedos 16u0022 WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA29 Satıcı: Arez Teknoloji
98.049 TL Ücretsiz Kargo 6 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA29 Amd Ryzen Aı 9-365 32GB 2tb SSD RTX5070 Freedos 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA29 - 2 TB - 32 GB Satıcı: Arez Teknoloji
98.262 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
99.225 TL Ücretsiz Kargo 32 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA29 Amd Ryzen Aı 9-365 32GB 2tb SSD RTX5070 Freedos 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA29 - 2 TB - 32 GB Satıcı: elimar
105.729 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 97.480 TL
Güncel Fiyat 91.980 TL
Fiyat Değişimi %5.6 düşüş
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta29 (C12CGEAA29) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık23.7 mm
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
İşlemci Temel Frekans2.00 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.00 GHz
Transistör Mesafesi4 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)28 W
BELLEK
Bellek (RAM)32 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 880M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz