HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nt (BQ1Y0EA C15)
138.149 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)48
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 HX 375
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
Fiyat Değişimi Analizi
Tarih Fiyat
06-05-2026 138.149 TL
HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nt (BQ1Y0EA C15) Satıcı Fiyatları
HP OMEN MAX 16-AK0005NT BQ1Y0EA C15 12GB RTX5070 Ti AMD Ryzen AI 9 HX375 48 GB 1 TB 16 inç 2K 165Hz Yok (Cee Dos) Gaming Laptop En Ucuz Satıcı: FARHA TECH
138.149 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Hp Omen Max 16-AK0005NT BQ1Y0EA C15 12GB RTX5070 Ti Amd Ryzen Aı 9 HX375 48 GB 1 Tb 16 Inç 2k 165Hz Yok (Cee Dos) Gaming Laptop Satıcı: FarhaTech
144.749 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 138.149 TL
Güncel Fiyat 138.149 TL
Fiyat Değişimi Değişmedi
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nt (BQ1Y0EA C15) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 48 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ürün Serisi16-ak000
İşletim SistemiFreeDOS
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı165 Hz
TASARIM
Genişlik356.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık24.8 mm
Ağırlık2.68 kg
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 HX 375
İşlemci Temel Frekans3.3 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.1 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans2.00 GHz
İşlemci Önbellek24 MB
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)54.0 W
BELLEK
Bellek (RAM)48 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
GPU Çekirdek Hızı1447 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2220 MHz
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 890M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz