Lenovo Thinkpad E16 G2 21MA003MTXP24
69
59.365 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)64
Islemci ModeliIntel Core Ultra 5 125U
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Pro W
Bu laptop kimler için uygun?
Lenovo Thinkpad E16 G2 21MA003MTXP24 Avantajları
- 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- 64 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
- 12 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
- 4000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
Dezavantajları
- 60 Hz ekran yenileme hızı günümüz standartlarına göre düşük
GENEL BİLGİLER
| Ürün Kodları | 21MA008YTX 024 |
| Ürün Tipi | Laptop |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD+ |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
TASARIM
| Genişlik | 356.1 mm |
| Derinlik | 247.7 mm |
| Kalınlık | 19.85 mm |
| İşlemci Temel Frekans | 1.30 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.30 GHz |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 0.80 GHz |
| Verimlilik Çek.Turbo Frekans | 3.60 GHz |
| Düşük Güç Çek.Düşük Frekans | 0.70 GHz |
| Düşük Güç Çek.Turbo Frekans | 2.10 GHz |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 64 GB |
| Bellek Frekansı | 5600 MHz |
| Arttırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 96 GB |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 4 TB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Depolama Desteği | 2 x M.2 2242/2280 (1TB) |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 (5Gbps), USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps), USB 3.2 Gen1 (Always on) |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | 4K @ 60Hz |
| Ethernet (LAN/RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (100 / 1000 Mbps) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Diğer Özellikler | audio by HARMAN, Dolby Atmos Ses, Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0), 2 x 2W Hoparlör |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.85 GHz |