HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nta10 (BQ1Y0EAA10)
111.772 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 HX 375
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Pro W
Fiyat Değişimi Analizi
Tarih Fiyat
06-05-2026 111.772 TL
HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nta10 (BQ1Y0EAA10) Satıcı Fiyatları
HP Omen Max 16-AK0005NTA10 AMD Ryzen AI 9 HX 375 16GB 1TB SSD RTX5070Ti Windows 11 Pro 16u0022 Wuxga 165Hz 400Nit IPS BQ1Y0EAA10 En Ucuz Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
111.772 TL Ücretsiz Kargo 47 dk önce
HP Omen Max 16-AK0005NTA10 AMD Ryzen AI 9 HX 375 16GB 1TB SSD RTX5070Ti Windows 11 Pro 16u0022 Wuxga 165Hz 400Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar BQ1Y0EAA10 Satıcı: Arez Teknoloji
118.717 TL Ücretsiz Kargo 7 dk önce
Hp Omen Max 16-AK0005NTA10 Amd Ryzen Aı 9 Hx 375 16GB 1tb SSD RTX5070TI Windows 11 Pro 16u0022 Wuxga 165Hz 400NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar BQ1Y0EAA10 - 1 TB - 16 GB Satıcı: Arez Teknoloji
118.976 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
120.143 TL Ücretsiz Kargo 40 dk önce
İlk Fiyat 111.772 TL
Güncel Fiyat 111.772 TL
Fiyat Değişimi Değişmedi
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nta10 (BQ1Y0EAA10) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ürün Serisi16-ak000
İşletim SistemiWindows 11 Pro
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı165 Hz
Düşük Mavi IşıkVar
Dokunmatik EkranYok
TASARIM
Genişlik356.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık24.8 mm
Ağırlık2.66 kg
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 HX 375
İşlemci Temel Frekans3.3 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.1 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans2.00 GHz
İşlemci Önbellek24 MB
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)54.0 W
BELLEK
Bellek (RAM)16 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
GPU Çekirdek Hızı1447 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2220 MHz
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 7 (802.11be)
Wi-Fi Diğer ÖzelliklerModern Bekleme Modu (Bağlı)
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 890M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz