HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nta60 (BQ1Y0EAA60)
138.368 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)64
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 HX 375
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nta60 (BQ1Y0EAA60) Satıcı Fiyatları
HP Omen Max 16-AK0005NTA60 AMD Ryzen AI 9 HX 375 64GB 512GB SSD RTX5070Ti Freedos 16u0022 Wuxga 165Hz 400Nit IPS BQ1Y0EAA60 En Ucuz Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
141.916 TL Ücretsiz Kargo 32 dk önce
HP Omen Max 16-AK0005NTA60 AMD Ryzen AI 9 HX 375 64GB 512GB SSD RTX5070Ti Freedos 16u0022 Wuxga 165Hz 400Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar BQ1Y0EAA60 Satıcı: Arez Teknoloji
146.963 TL Ücretsiz Kargo 16 dk önce
Hp Omen Max 16-AK0005NTA60 Amd Ryzen Aı 9 Hx 375 64GB 512GB SSD RTX5070TI Freedos 16u0022 Wuxga 165Hz 400NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar BQ1Y0EAA60 - 512 GB - 64 GB Satıcı: Arez Teknoloji
147.286 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
148.731 TL Ücretsiz Kargo 47 dk önce
İlk Fiyat 133.092 TL
Güncel Fiyat 138.368 TL
Fiyat Değişimi %4 artış
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nta60 (BQ1Y0EAA60) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 64 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ürün Serisi16-ak000
İşletim SistemiFreeDOS
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı165 Hz
TASARIM
Genişlik356.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık24.8 mm
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 HX 375
İşlemci Temel Frekans3.3 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.1 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans2.00 GHz
İşlemci Önbellek24 MB
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)54.0 W
BELLEK
Bellek (RAM)64 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
GPU Çekirdek Hızı1447 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2220 MHz
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 890M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz