HP OMEN MAX Gaming 16-AK0005NTA55 (BQ1Y0EAA55)
109.252 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 HX 375
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Pro W
Fiyat Değişimi Analizi
Tarih Fiyat
06-05-2026 109.252 TL
HP OMEN MAX Gaming 16-AK0005NTA55 (BQ1Y0EAA55) Satıcı Fiyatları
HP Omen Max 16-AK0005NTA55 AMD Ryzen AI 9 HX 375 16GB 512GB SSD RTX5070Ti Windows 11 Pro 16u0022 Wuxga 165Hz 400Nit IPS BQ1Y0EAA55 En Ucuz Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
109.252 TL Ücretsiz Kargo 54 dk önce
HP Omen Max 16-AK0005NTA55 AMD Ryzen AI 9 HX 375 16GB 512GB SSD RTX5070Ti Windows 11 Pro 16u0022 Wuxga 165Hz 400Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar BQ1Y0EAA55 Satıcı: Arez Teknoloji
116.040 TL Ücretsiz Kargo 22 dk önce
Hp Omen Max 16-AK0005NTA55 Amd Ryzen Aı 9 Hx 375 16GB 512GB SSD RTX5070TI Windows 11 Pro 16u0022 Wuxga 165Hz 400NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar BQ1Y0EAA55 - 512 GB - 16 GB Satıcı: Arez Teknoloji
116.293 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
117.434 TL Ücretsiz Kargo 32 dk önce
İlk Fiyat 109.252 TL
Güncel Fiyat 109.252 TL
Fiyat Değişimi Değişmedi
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN MAX Gaming 16-AK0005NTA55 (BQ1Y0EAA55) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ürün Serisi16-ak000
İşletim SistemiWindows 11 Pro
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı165 Hz
TASARIM
Genişlik356.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık24.8 mm
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 HX 375
İşlemci Temel Frekans3.3 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.1 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans2.00 GHz
İşlemci Önbellek24 MB
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)54.0 W
BELLEK
Bellek (RAM)16 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
GPU Çekirdek Hızı1447 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2220 MHz
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 890M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz