Samsung CLP-680ND
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı24.00 sf/dk
Kağıt Girişi300 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Samsung CLP-680ND modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Samsung CLP-680ND Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 24 sf/dk renkli baskı hızı
- 300 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 20.2 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Samsung CLP |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 9600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 15 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 15 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 24 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 24 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (2 Satır) |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 300 sayfa |
| İşlemci | 533 mhz |
| Bellek | 256 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, HP-UX, IBM AIX |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 420 mm |
| Derinlik | 453 mm |
| Yükseklik | 458 mm |
| Ağırlık | 20.2 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |