Samsung SF-760P
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı20.00 sf/dk
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Samsung SF-760P modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar için uygundur.
Samsung SF-760P Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Samsung SF |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 20 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| İşlemci | 433 mhz |
| Bellek | 64 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Legal (216 x 356mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 20 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 426 mm |
| Derinlik | 260 mm |
| Yükseklik | 280 mm |
| Ağırlık | 6.3 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |