Samsung ProXpress M4025ND
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı40.00 sf/dk
Kağıt Girişi300 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Samsung ProXpress M4025ND modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Samsung ProXpress M4025ND Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 40 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 300 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Samsung ProXpress |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 40 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Var |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 300 sayfa |
| İşlemci | 600 mhz |
| Bellek | 256 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Unix |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 366 mm |
| Derinlik | 366 mm |
| Yükseklik | 263 mm |
| Ağırlık | 10.18 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |