Samsung ProXpress M4530ND
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı45.00 sf/dk
Kağıt Girişi650 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Samsung ProXpress M4530ND modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Samsung ProXpress M4530ND Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 45 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 650 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 512 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 1000 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 22 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Samsung ProXpress |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 45 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Var |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 650 sayfa |
| İşlemci | 1000 mhz |
| Bellek | 512 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Unix |
| Diğer Özellikler | USB Bellek Desteği |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 433 mm |
| Derinlik | 460 mm |
| Yükseklik | 368 mm |
| Ağırlık | 22 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |