Samsung SCX-3200
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Samsung SCX-3200 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
Samsung SCX-3200 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Samsung SCX |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt, Kalın Kağıt, Pamuklu |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8.5 sn |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 388 mm |
| Derinlik | 299 mm |
| Yükseklik | 234 mm |
| Ağırlık | 7.4 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |