Samsung SCX-4300
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Samsung SCX-4300 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Samsung SCX-4300 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Samsung SCX |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Bond, Etiket, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, İnce Kağıt, Kalın Kağıt, Kartpostal, Renkli Kağıt, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 11 sn |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (2 Satır) |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| Bellek | 8 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | A4 (210 x 397mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 2400 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 406 mm |
| Derinlik | 375 mm |
| Yükseklik | 231 mm |
| Ağırlık | 9.65 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |