Samsung Xpress SL-M2070
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı20.00 sf/dk
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Samsung Xpress SL-M2070 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
Samsung Xpress SL-M2070 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Samsung Xpress |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | Legal (216 x 356mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt, Geri Dönüştürülmüş Arşiv, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Kalın Kağıt, Pamuklu, Renkli Kağıt, Zarf, 60 - 163 g/m2 |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 20 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (2 Satır) |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| İşlemci | 600 mhz |
| Bellek | 128 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Windows Server, HP-UX, IBM AIX, Solaris |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Legal (216 x 356mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 406 mm |
| Derinlik | 359.6 mm |
| Yükseklik | 253 mm |
| Ağırlık | 7.32 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |