Samsung Xpress C1810W
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı18.00 sf/dk
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Samsung Xpress C1810W modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Samsung Xpress C1810W Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- 18 sf/dk renkli baskı hızı
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
- 18 sf/dk siyah baskı hızı yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- 16.6 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Samsung Xpress |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 16 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 16 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 18 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 18 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct, NFC |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| İşlemci | 533 mhz |
| Bellek | 256 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 420 mm |
| Derinlik | 426 mm |
| Yükseklik | 264 mm |
| Ağırlık | 16.6 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |