Samsung Xpress M2020
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı20.00 sf/dk
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Samsung Xpress M2020 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar için uygundur.
Samsung Xpress M2020 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Samsung Xpress |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 20 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| İşlemci | 400 mhz |
| Bellek | 8 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 331 mm |
| Derinlik | 215 mm |
| Yükseklik | 178 mm |
| Ağırlık | 3.9 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |