Samsung Xpress M2885FW
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı29.00 sf/dk
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Samsung Xpress M2885FW modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Samsung Xpress M2885FW Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Samsung Xpress |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 600 px |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 29 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct, NFC |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| İşlemci | 600 mhz |
| Bellek | 128 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Legal (216 x 356mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 40 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 401 mm |
| Derinlik | 362 mm |
| Yükseklik | 367 mm |
| Ağırlık | 11.3 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |