Apple Watch Series 7 41mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon
19.999 TL
Ekran Boyutu-
Batarya-
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiwatchOS
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 19.999 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Apple Watch Series 7 41mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Apple Watch Series 7 41mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Avantajları
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Koşu
Kürek Çekme
Pilates
Sörf
Tenis
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
iOS
EKRAN
| Azami Parlaklık | 1000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Ion-X Cam, Kavisli Ekran, Retina Ekran |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 41 mm |
| Cihaz Eni | 35 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.7 mm |
| Gövde Ağırlık | 32 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer / Kauçuk |
| Kasa Rengi | Siyah, Mavi, Kırmızı, Yeşil, Bej/Krem |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Kırmızı, Bej/Krem, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | watchOS 8 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Dahili Medya Oynatıcı, Navigasyon (Harita), Hesap Makinesi, Siri Asistan, Dünya Saatleri, Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme, Bas Konuş (Walkie-Talkie), FM Radyo, Gelgit Grafiği, Sesli Uyarı |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Kaza Algılama |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Nefes Egzersizleri, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG) |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Deniz Suyu Sıcaklığı Bilgileri, Hedef Belirleme, Rüzgar Bilgileri |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Eliptik Bisiklet, Kürek Çekme, Tenis, Yüzme (Havuz), Yüzme (Deniz), Pilates, Sörf |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S7 |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Dahili Depolama | 32 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS) |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), Apple W3 Çip, 2.4 GHz, 5 GHz |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj, 45 Dakikada %80 Dolum |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Altimetre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | iOS 15+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Seri | Watch Series 7 |