Apple Watch Series 8 Cellular 41mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon
17.157 TL
Ekran Boyutu169.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiwatchOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 17.157 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Apple Watch Series 8 Cellular 41mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Apple Watch Series 8 Cellular 41mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Avantajları
- 169 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Koşu
Kürek Çekme
Pilates
Sörf
Tenis
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.69 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 352x430 piksel |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | LTPO OLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Ion-X Cam, Kavisli Ekran, Retina Ekran |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 41 mm |
| Cihaz Eni | 35 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.7 mm |
| Gövde Ağırlık | 32 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer / Kauçuk |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Kırmızı, Bej/Krem |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Kırmızı, Bej/Krem |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Hesap Makinesi, Siri Asistan, Dünya Saatleri, Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme, Bas Konuş (Walkie-Talkie), FM Radyo, Gelgit Grafiği, GymKit, Sesli Uyarı |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma, Uluslararası Acil Arama |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Vücut Ateş Ölçer, Düzensiz Ritim Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Deniz Suyu Sıcaklığı Bilgileri, Hedef Belirleme, Rota (Parkur) Takibi, Rüzgar Bilgileri, Sanal Antreman Partneri |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Eliptik Bisiklet, Kürek Çekme, Tenis, Yüzme (Havuz), Yüzme (Deniz), Pilates, Sörf |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S8 SiP |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Dahili Depolama | 32 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS) |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | eSIM |
| İletişim Teknolojisi | 3G, 4G |
| 3G Özellikleri | UMTS |
| 4G Özellikleri | LTE |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), Apple W3 Çip, 2.4 GHz, 5 GHz |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj, 45 Dakikada %80 Dolum |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Seri | Watch Series 8 |