Apple Watch Ultra 2 2024 Alpine Loop
47.899 TL
Ekran Boyutu192.00 inç
Batarya564 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiwatchOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 47.899 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Apple Watch Ultra 2 2024 Alpine Loop modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Apple Watch Ultra 2 2024 Alpine Loop Avantajları
- 192 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 564 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- 1024 MB RAM ile akıcı kullanım
- 64 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 338 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 10 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Bisiklet
Dalış
Dayanıklılık/Güç
Dövüş Sporları
Eliptik Bisiklet
Fitness
Golf
HIIT
Kardiyo
Kayak
Koşu
Kuvvet Egzersizleri
Kürek Çekme
Merdiven Tırmanma
Pilates
Snowboard
Yoga
Yürüyüş
Yüzme
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.92 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 410x502 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 338 PPI |
| Azami Parlaklık | 3000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | LTPO OLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Çizilmeye Dirençli, Gece Görüş Modu, Güçlendirilmiş Cam, LTPO 2.0, Parlaklık Ayarı, Retina Ekran, Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 49 mm |
| Cihaz Eni | 44 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14.4 mm |
| Gövde Ağırlık | 61.8 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Örgü |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Kahverengi, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | watchOS 11 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Mikrofon Özellikleri | Gürültü Önleyici Mikrofon, 3 Mikrofonlu |
| Hoparlör | Var |
| Hoparlör Özellikleri | 2 Hoparlörlü |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Hesap Makinesi, Siri Asistan, Dünya Saatleri, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gelen Aramaları Yönetme, Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme, Akıllı Sesli Asistan, Arama Geçmişi, Bas Konuş (Walkie-Talkie), Çevrimdışı Çeviri, Çevrimdışı Haritalar, Darbeye Dayanıklılık, Digital Crown, El Hareketleri ile Cihaz Kontrolü, EN13319 Sertifikası, Fonksiyonel Düğme, Gece Görüş Modu, Gelgit Grafiği, Güç Tasarruf Modu, GymKit, İnternet Radyo, MIL-STD-810H, Rahatsız Etmeyin Modu, Ses ile Komut Verme, Ses Kaydı, Sesli Çeviri, Sesli Mesaj, Sesli Not (Voice Memo), Sesli Uyarı, SMS Gönderme, Spotify, Ultra Geniş Bant (UWB), Web Tarayıcı |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Acil Durum Bilgileri, Akıllı Ev Uyumu, Canlı Konum Takibi, Ekran Kilidi, Geriye Dönük Konum Takibi, Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma, Siren Sesi, Uluslararası Acil Arama, UV İndeksi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Vücut Ateş Ölçer, Düzensiz Ritim Bildirimi, İlaç Hatırlatıcısı, Ruh Hali Takibi, Sağlık Tavsiyesi, Uyku Apnesi Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Koç, Deniz Suyu Sıcaklığı Bilgileri, Geri Dönüş Rotası, Hedef Belirleme, Hız Ölçer, Rota (Parkur) Takibi, Rüzgar Bilgileri, Sanal Antreman Partneri, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yoga, Kürek Çekme, Yüzme (Havuz), Kayak, Kardiyo, Merdiven Tırmanma, Yüzme (Deniz), Golf, Dayanıklılık/Güç, Pilates, Snowboard, Kuvvet Egzersizleri, HIIT, Dalış, Dövüş Sporları |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S9 SiP |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Grafik İşlemci (GPU) | PowerVR |
| Yapay Zeka İşlemcisi (NPU) | Apple Neural Engine (ANE), 4 Çekirdekli |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS), L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | eSIM |
| İletişim Teknolojisi | 3G, 4G |
| 3G Frekansları | B1 (2100), B2 (1900), B8 (900), B4 (1700), B5 (850) |
| 3G Özellikleri | UMTS |
| 4G Frekansları | B7 (2600), B41 (2500), B1 (2100), B39 (1900), B3 (1800), B8 (900), B20 (800), B18 (800), B19 (800), B2 (1900), B25 (1900), B26 (850), B28 (700), B4 (1700), B40 (2300), B5 (850), B6 (850), B66 (1700) |
| 4G Özellikleri | LTE |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), Apple U2 Çip, Apple W3 Çip, 2.4 GHz, 5 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 564 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj, 60 Dakikada %80 Dolum |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj, Qi Kablosuz Şarj (5W) |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 12 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 36 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 3 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 90 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü, Gürültü Sensörü, Su Sıcaklığı Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | iOS 18+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Seri | Watch Ultra 2 (2024) |