Everest A1
1.299 TL
Ekran Boyutu154.00 inç
Batarya380 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 1.299 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Everest A1 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Everest A1 Avantajları
- 154 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.54 inç |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Gövde Ağırlık | 80 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden, Sim ile Saat Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul |
| Sağlık ve Yaşam | Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 3.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Var |
| İletişim Teknolojisi | 2G |
| 2G Frekansları | 850, 900, 1800, 1900 |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Hazfıza Kartı Biçimi | MicroSD |
| Hafıza Kartı Maksimum | 16 GB |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 380 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 2 sa |
| Bekleme Süresi | 50 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |