Samsung Galaxy Watch 8 44mm
11.017 TL
Ekran Boyutu147.00 inç
Batarya435 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiOne UI
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 11.017 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Samsung Galaxy Watch 8 44mm modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Samsung Galaxy Watch 8 44mm Avantajları
- 147 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 2048 MB RAM ile akıcı kullanım
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 327 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 1600 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX8, 5 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Fitness
Futbol
Golf
İp Atlama
Koşu
Kürek Çekme
Tırmanış
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.47 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 480x480 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 327 PPI |
| Azami Parlaklık | 3000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Güneşte Görünür, Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 46 mm |
| Cihaz Eni | 43.7 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 8.6 mm |
| Gövde Ağırlık | 34 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş, Gri |
| Kordon Rengi | Beyaz, Gri |
| Kordon Ölçüsü | 20 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | One UI |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8, 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Hesap Makinesi, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Dünya Saatleri, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme, Yapay Zeka Asistanı, Bixby Asistan, El Hareketleri ile Cihaz Kontrolü, Google Gemini Asistan, MIL-STD-810H, Samsung Galaxy AI, Ses Kaydı, Web Tarayıcı |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Vücut Ateş Ölçer, Antioksidan Seviyesi Monitörü (Karotenoid Ölçer), Biyoelektrik Empedans Analizi (BIA), Düzensiz Ritim Bildirimi, İlaç Hatırlatıcısı, Sağlık Tavsiyesi, Su Tüketimi Takibi, Uyku Apnesi Bildirimi, Vücut Enerjisi Durumu, Vücut Yapısı Ölçümü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Koç, Hedef Belirleme, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yoga, Kürek Çekme, Futbol, Yüzme (Havuz), Yüzme (Deniz), İp Atlama, Golf |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos W1000 |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A78 |
| Yardımcı İşlemci | ARM Cortex-A55x4 @1.5 GHz |
| CPU Frekansı | 1.6 GHz |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| CPU Üretim Teknolojisi | 3 nm |
| CPU Çekirdeği | 5 |
| Grafik İşlemci (GPU) | ARM Mali-G68 MP2 |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Bellek (RAM) Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | eMMC |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n), 2.4 GHz, 5 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 435 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 30 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 40 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Samsung Galaxy |
| Seri | Samsung Galaxy Watch 8 |