Samsung Galaxy Watch Ultra LTE
36.999 TL
Ekran Boyutu15.00 inç
Batarya590 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiWear OS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 36.997 TL |
| 20-04-2026 | 35.999 TL |
| 05-05-2026 | 36.999 TL |
Samsung Galaxy Watch Ultra LTE Satıcı Fiyatları
Samsung Galaxy Watch Ultra Titanyum Beyaz Akıllı Saat
En Ucuz
36.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 Lte Akıllı Saat Titanyum Mavi 47MM SM-L705FZB1TUR
Satıcı: Hepsiburada
38.999 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 Lte Akıllı Saat Titanyum Mavi 47MM SM-L705FZB1TUR
Satıcı: NESA GSM
43.999 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Samsung Galaxy Watch Ultra LTE Akıllı Saat Beyaz Titanyum
43.999 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Samsung Galaxy Watch Ultra Lte 47 Mm Titanyum Grisi
Satıcı: Bayram Gümüş Telekom - Turkcell Mağazası
49.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Samsung Galaxy Watch Ultra Akıllı Saat, Gri Titanyum, 47mm, LTE, Sağlık Takibi, Fitness Takibi (Samsung Türkiye Garantili)
Satıcı: Gureller
50.009 TL
Ücretsiz Kargo
30 dk önce
Galaxy Watch Ultra LTE Titanyum Gri 47mm Akıllı Saat SM-L705FDAATUR
50.009 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
36.997 TL
Güncel Fiyat
36.999 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
05/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Samsung Galaxy Watch Ultra LTE modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Samsung Galaxy Watch Ultra LTE Avantajları
- 15 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 590 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- 2048 MB RAM ile akıcı kullanım
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 320 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 1600 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX8, 10 ATM su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Bisiklet
Dalış
Eliptik Bisiklet
Fitness
Koşu
Yürüyüş
Yüzme
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.5 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 480x480 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 320 PPI |
| Azami Parlaklık | 3000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Güneşte Görünür, Kavisli Ekran (2.5D), Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47.4 mm |
| Cihaz Eni | 47.1 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.1 mm |
| Gövde Ağırlık | 60.5 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kasa Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Çerçeve Rengi | Gri, Gümüş, Mavi, Siyah |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Gri |
| Kordon Rengi | Mavi, Beyaz, Gri, Turuncu |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Wear OS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Wear OS 5 (One UI 6 Watch) |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8, 10 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Hesap Makinesi, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gelen Aramaları Yönetme, Akıllı Sesli Asistan, Arama Geçmişi, Ay Evreleri Gösterimi, Darbeye Dayanıklılık, Digital Crown, El Hareketleri ile Cihaz Kontrolü, Google Asistan, Hızlı Yanıt, MIL-STD-810H, Samsung Galaxy AI, SMS Gönderme, Ultra Geniş Bant (UWB), Web Tarayıcı |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Ekran Kilidi, Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma, Siren Sesi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG), Vücut Ateş Ölçer, Biyoelektrik Empedans Analizi (BIA), Düzensiz Ritim Bildirimi, İleri Glikasyon Son Ürünleri (AGEs), Sağlık Tavsiyesi, Uyku Koçu, Vücut Yapısı Ölçümü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Fonksiyonel Eşik Gücü (FTP), VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yüzme (Havuz), Yüzme (Deniz), Dalış |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos W1000 |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A78 |
| Yardımcı İşlemci | ARM Cortex-A55x4 @1.5 GHz |
| CPU Frekansı | 1.6 GHz |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| CPU Üretim Teknolojisi | 3 nm |
| CPU Çekirdeği | 5 |
| Grafik İşlemci (GPU) | ARM Mali-G68 MP2 |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Bellek (RAM) Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | eMMC |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | eSIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G, 4G |
| 2G Frekansları | 850, 900, 1800, 1900 |
| 2G Özellikleri | GSM |
| 3G Frekansları | B1 (2100), B2 (1900), B8 (900), B4 (1700), B5 (850) |
| 3G Özellikleri | HSDPA, HSPA |
| 4G Özellikleri | LTE |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac), 2.4 GHz, 5 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 590 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj, Qi Kablosuz Şarj (10W) |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 2 gün |
| Bekleme Süresi | 4 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Diğer Sensörler | Su Sıcaklığı Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 11+ |
| Uyumlu En Az Bellek Miktarı | 1.5 GB |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Samsung Galaxy |
| Seri | Galaxy Watch Ultra |