ttec Kidi
3.149 TL
Ekran Boyutu18.00 inç
Batarya700 mAh
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiRTOS
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 3.149 TL |
| 20-04-2026 | 3.499 TL |
| 05-05-2026 | 3.149 TL |
ttec Kidi Satıcı Fiyatları
Ttec Kidi Lite GPS 4G Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati Sihirli Lila 2KSW01 - 35 - 48 mm
En Ucuz
Satıcı: ttec
3.150 TL
Ücretsiz Kargo
31 dk önce
Ttec Kidi Lite GPS 4G Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati Okyanus Laciverti 2KSW01 - Lacivert - 35 - 48 mm
En Ucuz
Satıcı: ttec
3.150 TL
Ücretsiz Kargo
31 dk önce
Ttec Kidi Lite GPS 4G Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati Sihirli Lila
Satıcı: ttec
3.500 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Ttec 2KSW01 Kidi Lite GPS 4G Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati sihirli-lila
Satıcı: Ttec
3.500 TL
Ücretsiz Kargo
48 dk önce
Kidi Lite Sihirli Lila GPS 4G Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati 2KSW01
3.500 TL
Ücretsiz Kargo
42 dk önce
Kidi Lite Okyanus Laciverti GPS 4G Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati 2KSW01
3.500 TL
Ücretsiz Kargo
42 dk önce
Ttec 2Ksw02S Kidi GPS 4G Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati Panter Siyahı
4.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Ttec 2Ksw02M Kidi GPS 4G Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati Okyanus Laciverti
4.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Ttec Kidi GPS 4G Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati 2ksw02p Balerin Pembesi
4.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Ttec Kidi GPS 4G Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati,2KSW02S Panter Siyahı
4.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
3.149 TL
Güncel Fiyat
3.149 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
05/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
ttec Kidi modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
ttec Kidi Avantajları
- 18 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 700 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 64 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 0.12 GB dahili depolama sınırlı olabilir
Spor Modları
Koşu
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.8 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x296 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Çizilmeye Dirençli |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 48 mm |
| Cihaz Eni | 40 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13 mm |
| Ağırlık | 48 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP |
| Cihaz İşletim Sistemi | RTOS |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Videolu Görüşme |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Canlı Konum Takibi, Geriye Dönük Konum Takibi, Güvenli Bölge |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Yürüyüş |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Unisoc W117 |
| Bellek (RAM) | 64 MB |
| Dahili Depolama | 128 MB |
BAĞLANTILAR
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, A-GPS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G, 4G |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Konum Bilgisi için |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 700 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 2 gün |
| Bekleme Süresi | 3 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 5.0+, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |