ttec Tempus 51mm
2.299 TL
Ekran Boyutu201.00 inç
Batarya300 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiRTOS
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu saat modelinin fiyatı 30/03/2026 tarihinde 2.400 TL seviyesindeyken, 05/05/2026 itibarıyla 2.299 TL olmuştur.
Bu süreçte fiyat yaklaşık %4.2 düşüş göstermiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 2.400 TL |
| 20-04-2026 | 2.006 TL |
| 05-05-2026 | 2.299 TL |
ttec Tempus 51mm Satıcı Fiyatları
Ttec Tempus 51MM Tft Ekranlı Dikdörtgen Metal Kasa Akıllı Saat - Siyah
En Ucuz
Satıcı: UYAR E TİCARET
2.299 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Ttec Tempus 51MM Tft Ekranlı Dikdörtgen Metal Kasa Akıllı Saat - Rose Gold
En Ucuz
Satıcı: UYAR E TİCARET
2.299 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Ttec Tempus 51mm TFT Ekranlı Dikdörtgen Metal Kasa Akıllı Saat
Satıcı: YUMAK E TİCARET
2.499 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Ttec 2SW03RA Tempus 51mm TFT Ekranlı Kare Metal Kasa Akıllı Saat Rose Gold
Satıcı: UYAR E TİCARET
2.683 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
Ttec 2sw03ra Tempus 51mm TFT Ekranlı Kare Metal Kasa Rose Gold Akıllı Saat
2.699 TL
Ücretsiz Kargo
50 dk önce
Ttec 2Sw03S Tempus Akıllı Saat Siyah
Satıcı: Demsan - Turkcell Mağazası
2.990 TL
Ücretsiz Kargo
3 saat önce
Ttec 2Sw03S Tempus Akıllı Saat Siyah
Satıcı: İNAN MOBİLE TEKNOLOJİ - Turkcell Mağazası
2.999 TL
Ücretsiz Kargo
3 saat önce
ttec Tempus 51 mm TFT Ekranlı Dikdörtgen Metal Kasa Akıllı Saat 2SW03
Satıcı: Amazon.com.tr
3.009 TL
Ücretsiz Kargo
22 dk önce
Ttec 2Sw03Ra Tempus 51mm TFT Ekranlı Kare Metal Kasa Akıllı Saat Rose Gold
3.499 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Ttec 2Sw03S Tempus 51mm TFT Ekranlı Kare Metal Kasa Akıllı Saat Siyah
3.499 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
2.400 TL
Güncel Fiyat
2.299 TL
Fiyat Değişimi
%4.2 düşüş
Son Güncelleme
05/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
ttec Tempus 51mm modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
ttec Tempus 51mm Avantajları
- 201 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 128 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Jimnastik/Serbest Stil
Koşu
Kürek Çekme
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 2.01 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x269 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Çizilmeye Dirençli, Kavisli Ekran (3D) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 49 mm |
| Cihaz Eni | 42 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12 mm |
| Ağırlık | 61.9 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alaşım / Metal |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gri, Pembe Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Pembe |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | RTOS |
| Titreşim | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Hatırlatıcılar, Gelen Aramaları Yönetme, Akıllı Sesli Asistan |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Eliptik Bisiklet, Kürek Çekme, Yüzme (Havuz), Yüzme (Deniz), Jimnastik/Serbest Stil |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Actions ATS3085L |
| Bellek (RAM) | 128 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 150 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 6.0+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Ürün Ailesi | ttec Tempus |