ttec Tempus 44 mm
2.969 TL
Ekran Boyutu183.00 inç
Batarya300 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim SistemiRTOS
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 20-04-2026 | 2.969 TL |
ttec Tempus 44 mm Satıcı Fiyatları
ttec Tempus 44 mm Dikdörtgen Kasa Akıllı Saat 2S13WV1
En Ucuz
Satıcı: ttec
2.970 TL
Ücretsiz Kargo
40 dk önce
ttec Tempus 44 mm Dikdörtgen Kasa Akıllı Saat 2S13WV1
En Ucuz
Satıcı: ttec
2.970 TL
Ücretsiz Kargo
40 dk önce
Ttec Tempus 44 mm Dikdörtgen Kasa Akıllı Saat 2S13WV1 - Siyah
Satıcı: ttec
3.300 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Ttec Tempus 44 mm Dikdörtgen Kasa Akıllı Saat 2S13WV1 - Bordo
Satıcı: ttec
3.300 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Ttec Tempus 44 mm Dikdörtgen Kasa Akıllı Saat 2S13WV1
Satıcı: ttec
3.300 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Ttec Tempus 44 mm Dikdörtgen Kasa Akıllı Saat
Satıcı: ttec
3.300 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
2.969 TL
Güncel Fiyat
2.969 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
20/04/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
ttec Tempus 44 mm modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
ttec Tempus 44 mm Avantajları
- 183 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 64 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Koşu
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.83 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x284 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Çizilmeye Dirençli, Kavisli Ekran (3D) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 44 mm |
| Cihaz Eni | 37 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Ağırlık | 40 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Pembe Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Bej/Krem, Bordo |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | RTOS |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Gelen Aramaları Yönetme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş |
| Antrenman Sayısı | 88 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | JL7012F6 |
| Bellek (RAM) | 64 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
| Bekleme Süresi | 7 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 150 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 6.0+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |