ttec Kidi Pro
6.299 TL
Ekran Boyutu178.00 inç
Batarya700 mAh
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiAndroid
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 6.299 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
ttec Kidi Pro modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
ttec Kidi Pro Avantajları
- 178 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 700 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- 1024 MB RAM ile akıcı kullanım
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Koşu
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.78 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 368x448 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Çizilmeye Dirençli |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 48 mm |
| Cihaz Eni | 40 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13 mm |
| Ağırlık | 48 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 8.1 |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Yapay Zeka Asistanı, Videolu Görüşme |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Canlı Konum Takibi, Geriye Dönük Konum Takibi, Güvenli Bölge |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Yürüyüş |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Unisoc W377 |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 8 GB |
BAĞLANTILAR
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, A-GPS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G, 4G |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Konum Bilgisi için |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 700 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 2 gün |
| Bekleme Süresi | 3 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 5.0+, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |