Wiky Watch
Ekran Boyutu96.00 inç
Batarya400 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Wiky Watch modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Wiky Watch Avantajları
- 96 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Ekran Renk Sayısı | 1 |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 52 mm |
| Cihaz Eni | 31 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.5 mm |
| Ağırlık | 35 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Mavi, Pembe, Yeşil |
| Kordon Rengi | Mavi, Pembe, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MTK6261 |
| Ana İşlemci (CPU) | 364MHz |
BAĞLANTILAR
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Mikro-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G |
| 2G Frekansları | 850, 900, 1800, 1900 |
| 2G Özellikleri | GPRS, GSM |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 400 mAh |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 48 sa |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ürün Ailesi | Wiky Watch |
| Seri | Watch |