Xiaomi Redmi Watch 5 Lite
2.650 TL
Ekran Boyutu196.00 inç
Batarya470 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiHyperOS
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 2.649 TL |
| 20-04-2026 | 2.618 TL |
| 05-05-2026 | 2.650 TL |
Xiaomi Redmi Watch 5 Lite Satıcı Fiyatları
Xiaomi Redmi Watch 5 Lite Siyah Akıllı Saat
En Ucuz
Satıcı: Hancell Teknoloji
2.650 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Xiaomi Redmi Watch 5 Lite Siyah Akıllı Saat
Satıcı: Prime Teknoloji
2.695 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Xiaomi Redmi Altın Akıllı Saat - Sesli Görüşme Özellikli, Sağlık Takibi (Xiaomi TR Garantili)
Satıcı: Trendyol
2.746 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Xiaomi Redmi Siyah Akıllı Saat - Sesli Görüşme Özellikli, Sağlık Takibi (Xiaomi TR Garantili)
Satıcı: BittiBitiyor
2.799 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Xiaomi Redmi Watch 5 Lite Akıllı Saat siyah
Satıcı: BittiBitiyor
2.799 TL
Ücretsiz Kargo
48 dk önce
Xiaomi Redmi Watch 5 Lite Akıllı Saat altin
Satıcı: BittiBitiyor
2.889 TL
Ücretsiz Kargo
48 dk önce
Xiaomi Redmi Watch 5 Lite White Akıllı Saat (Sesli Görüşme Özellikli) - Gold
Satıcı: FİXELEKTRONİK
2.909 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
İlk Fiyat
2.649 TL
Güncel Fiyat
2.650 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
05/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Xiaomi Redmi Watch 5 Lite modeli özellikle spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Xiaomi Redmi Watch 5 Lite Avantajları
- 196 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 332 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Aerobik
Basketbol
Bisiklet
Dövüş Sporları
Eliptik Bisiklet
Fitness
Futbol
İp Atlama
Koşu
Sörf
Tenis
Tırmanış
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.96 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 410x502 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 332 PPI |
| Azami Parlaklık | 600 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Parlaklık Ayarı, 60Hz |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 48.1 mm |
| Cihaz Eni | 39.2 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.6 mm |
| Gövde Ağırlık | 29.2 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Poliüretan / Plastik (TPU) |
| Kasa Rengi | Siyah, Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Bej/Krem |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | HyperOS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Mikrofon Özellikleri | Gürültü önleyici ikinci mikrofon, Gürültü Önleyici Mikrofon |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Hatırlatıcılar, Dünya Saatleri, Zamanlayıcı, Gelen Aramaları Yönetme, Akıllı Sesli Asistan, Alexa, Arama Geçmişi, Aydınlatma (Flashlight), Fonksiyonel Düğme, Güç Tasarruf Modu, Rahatsız Etmeyin Modu, SMS ile Çağrı Reddetme (Android), Strava |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Ekran Kilidi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Rota (Parkur) Takibi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yoga, Tenis, Basketbol, Futbol, Yüzme (Havuz), İp Atlama, Sörf, Dövüş Sporları, Aerobik |
| Antrenman Sayısı | 150 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS) |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 470 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 168 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 288 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 18 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 8.0+, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Xiaomi Redmi Watch |
| Seri | Redmi Watch 5 |