Xiaomi Smart Band 8 Pro
2.944 TL
Ekran Boyutu174.00 inç
Batarya289 mAh
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 2.944 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Xiaomi Smart Band 8 Pro modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Xiaomi Smart Band 8 Pro Avantajları
- 174 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 336 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Fitness
İp Atlama
Kayak
Koşu
Paten/Buz Pateni
Tenis
Tırmanış
Yürüyüş
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.74 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 336x480 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 336 PPI |
| Azami Parlaklık | 600 nit |
| Ekran Renk Sayısı | 16.7M |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Güçlendirilmiş Cam, Parmak İzi Bırakmaz Kaplama (Oleophobic coating), 60Hz |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 46 mm |
| Cihaz Eni | 33.35 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.99 mm |
| Ağırlık | 38.5 g |
| Gövde Ağırlık | 22.5 g |
| Kordon Ağırlık | 16 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Deri, Poliüretan / Plastik (TPU) |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Beyaz, Sarı |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Hatırlatıcılar, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Dünya Saatleri, Zamanlayıcı, Gelen Aramaları Yönetme, Akıllı Sesli Asistan, Arama Geçmişi, Aydınlatma (Flashlight), Hızlı Yanıt, Rahatsız Etmeyin Modu |
| Güvenlik ve Koruma | Ekran Kilidi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Düzensiz Ritim Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Fitness, Tenis, Yüzme (Havuz), Kayak, İp Atlama, Paten/Buz Pateni |
| Antrenman Sayısı | 150 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Apollo 3.5 |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS) |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 289 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 144 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 336 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 80 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 6.0+, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | Xiaomi Smart Band |
| Seri | Smart Band 8 |