Xiaomi Smart Band 9 Pro
3.671 TL
Ekran Boyutu174.00 inç
Batarya350 mAh
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiHyperOS
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 3.671 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Xiaomi Smart Band 9 Pro modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Xiaomi Smart Band 9 Pro Avantajları
- 174 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Binicilik
Bisiklet
Dans
Eliptik Bisiklet
Fitness
Futbol
İp Atlama
Koşu
Kuvvet Egzersizleri
Kürek Sörfü
Merdiven Tırmanma
Tenis
Yürüyüş
Yüzme
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.74 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 336x480 piksel |
| Azami Parlaklık | 1200 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Çizilmeye Dirençli, Güneşte Görünür, Islak Parmak ile Dokunma, Kavisli Ekran, Kavisli Ekran (2.5D), Parlaklık Ayarı, 60Hz |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 43.27 mm |
| Cihaz Eni | 32.49 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.8 mm |
| Gövde Ağırlık | 24.5 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Deri, Poliüretan / Plastik (TPU) |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Pembe Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Beyaz, Pembe, Mor, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | HyperOS |
| Titreşim | Var |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Hatırlatıcılar, Dünya Saatleri, Zamanlayıcı, Gelen Aramaları Yönetme, Arama Geçmişi, Aydınlatma (Flashlight), Hızlı Yanıt, Mini Oyun, Rahatsız Etmeyin Modu, SMS ile Çağrı Reddetme, Strava |
| Güvenlik ve Koruma | Çıkarma Bildirimi, Ekran Kilidi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Düzensiz Ritim Bildirimi, Uyku Apnesi Bildirimi, Uyku Koçu, Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Rota (Parkur) Takibi, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Fitness, Tenis, Futbol, Yüzme (Havuz), Merdiven Tırmanma, Yüzme (Deniz), İp Atlama, Kürek Sörfü, Kuvvet Egzersizleri, Binicilik, Dans |
| Antrenman Sayısı | 159 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS) |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 350 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 192 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 504 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 75 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 8.0+, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Xiaomi Smart Band |
| Seri | Smart Band 9 |