Xiaomi Watch 2
7.799 TL
Ekran Boyutu143.00 inç
Batarya495 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiWear OS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 7.799 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Xiaomi Watch 2 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Xiaomi Watch 2 Avantajları
- 143 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 2048 MB RAM ile akıcı kullanım
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 1700 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Basketbol
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Fitness
Futbol
Kayak
Koşu
Okçuluk
Voleybol
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.43 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Azami Parlaklık | 600 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47.5 mm |
| Cihaz Eni | 45.9 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.8 mm |
| Gövde Ağırlık | 36.8 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Deri, Poliüretan / Plastik (TPU), Örgü |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Wear OS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Wear OS 4.0 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Akıllı Sesli Asistan, Aydınlatma (Flashlight), Google Asistan, Google Haritalar, Güç Tasarruf Modu, Rahatsız Etmeyin Modu, Ses Kaydı, Spotify, Strava |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Ekran Kilidi, Kaza Algılama |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Fitness, Basketbol, Futbol, Kayak, Voleybol, Okçuluk |
| Antrenman Sayısı | 160 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 1 |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A53 |
| CPU Frekansı | 1.7 GHz |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| CPU Çekirdeği | 4 |
| Grafik İşlemci (GPU) | Adreno A702 |
| Grafik İşlemci (GPU) Frekansı | 1 GHz |
| Yapay Zeka İşlemcisi (NPU) | Qualcomm Hexagon V66K |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Bellek (RAM) Tipi | LPDDR4 |
| Bellek (RAM) Frekansı | 2.133 GHz |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | eMMC |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS), L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac), 2.4 GHz, 5 GHz |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 495 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 65 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 45 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 8.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Xiaomi Watch |
| Seri | Watch 2 |