Arçelik F 8440-1 G
23.686 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
66 lt
Fonksiyon
7
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 23.686 TL |
Arçelik F 8440-1 G Satıcı Fiyatları
Arçelik F 8440-1 G Gri Ocaklı Fırın
En Ucuz
Satıcı: ErhanGülener
23.686 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Arçelik F 8440-1 G 66 L Ocaklı Fırın
Satıcı: ErhanGülener
23.999 TL
Ücretsiz Kargo
24 dk önce
Arçelik F 8440-1 G 66 L Ocaklı Fırın
Satıcı: ÇELİKBAŞLARDTM
24.030 TL
Ücretsiz Kargo
24 dk önce
Arçelik F 8440-1 G Ocaklı Fırın
Satıcı: Gazioglu DTM
24.497 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Arçelik F 8440-1 G Ocaklı Fırın - Gri
Satıcı: ErhanGülener
25.146 TL
Ücretsiz Kargo
37 dk önce
Arçelik F 8440-1 G Ocaklı Fırın - Gri
Satıcı: Gazioglu DTM
26.422 TL
Ücretsiz Kargo
37 dk önce
Arçelik F 8440-1 G Ocaklı Fırın Gümüş
Satıcı: Uğurlu Mağazaları Bursa
30.757 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Arçelik F 8440-1 G Ocaklı Fırın Gümüş
Satıcı: Gönül Sokak
30.788 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
23.686 TL
Güncel Fiyat
23.686 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik F 8440-1 G Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Doğalgaz |
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 7 |
| Hacim | 66 lt |
| Gaz Emniyet Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Derin Tepsi, İç Izgara, Standart Tepsi, Börek Yapma Fonksiyonu, Buharlı Temizleme, Çıkarılabilir İç Kapak Camı, Elektroturbo Fırın, Kahve Adaptörü, Statik Fonksiyon, Üst Isıtıcı, Yoğurt Yapma Özelliği |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Yok |
OCAK
| Elektrikli Göz | Yok |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Arçelik F 8440-1 G Solo Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik F 8440-1 G Solo Fırın Kullanım Kılavuzu |