Siemens HB134FES0T
22.500 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 22.500 TL |
Siemens HB134FES0T Satıcı Fiyatları
Siemens HB134FES0T Ankastre Fırın
Satıcı: Gama Ev Aletleri
22.500 TL
Ücretsiz Kargo
34 dk önce
İlk Fiyat
22.500 TL
Güncel Fiyat
22.500 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Siemens HB134FES0T Avantajları
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Cam İç Kapak, Emaye Tepsi, Gömülebilir Düğmeler, Kombi Tel Izgara, Soğuk Hava Fanı, Teleskopik Tepsi Rafı, Universal Tava, Hızlı Ön Isıtma, Ön Kapak Isısı Maksimum 50° C, Paslanmaz Çelik, Üst Isıtıcı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.98 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Açık Kapıda Derinlik | 1010 mm |
| Ağırlık | 32.4 kg |